Reklama

 

Łowienie na sztuczną muchę to ekskluzywna forma sportu i rekreacji, taka jak polo czy golf. Sztuczną muchą zajmują się osoby na najwyższych stanowiskach (mi.in. Książę Karol, Barack Obama, Król Norwegii Harald V).

 

Sztuka Łowienia to dwumiesięcznik skierowany do pasjonatów wędkarstwa muchowego i osób które chcą zaznajomić się z tą formą wypoczynku i sportu. Jesteśmy pierwszym w Polsce specjalistycznym pismem o wędkarstwie muchowym, pod względem merytorycznym i edytorskim reprezentującym najwyższy poziom. W  naszym piśmie poruszamy sprawy wędkarstwa, turystyki i ekologii. Współpracujemy z wybitnymi autorami z kraju i zagranicy. Sami jesteśmy zapalonymi wędkarzami.
Prezentujemy najlepsze zdjęcia wędkarskie i przyrodnicze. Walczymy o zachowanie środowiska naturalnego i ochronę przyrody. Naszym celem jest edukowanie młodego pokolenia wędkarzy, promowanie wędkarstwa kobiecego, współczesnych trendów etycznego wędkarstwa. Z magazynem współpracuje wielu specjalistów: członkowie Kadry Narodowej w wędkarstwie muchowym, specjaliści z dziedziny ichtiologii i ochrony środowiska, podróżnicy, znane osobistości ze świata kultury i nauki.

Odbiorca

Pismo skierowane jest m.in. do osób z grona specjalistów i wolnych zawodów, zarabiających powyżej średniej krajowej, osób na stanowiskach menadżerskich i dyrektorskich, oraz właścicieli prywatnych firm którzy wybrali wędkarstwo muchowe jako ekskluzywną formę wypoczynku.

Informacje

„Sztuka Łowienia” jest dwumiesięcznikiem i liczy 84 strony, ogólna powierzchnia reklam nie przekracza 25% zawartości pisma.
Nakład to 5000 egzemplarzy.
Papier kreda 135g, okładka foliowana 250g, oprawa klejona. 

 Kolportaż

Dystrybucją zajmują się firmy Empik i Kolporter S.A.
Magazyn można kupić również w sklepach wędkarskich.

Technikalia

Specyfikacja techniczna i jak przygotować reklamy do SZŁ

Przygotowanie_Reklam_SZL